Peenise suurendamise tablettide pingerida

Vaata, millised on parimad turul olevad valmistised

Toode ei ole ajutiselt saadaval!

 • Koht

  1 penirium

  Hind: 157 zł

  Telli nüüd

  Penirium

  Toimetuse hinnang:

  Kirjeldus:

  Ainult looduslike komponentide sisaldus ja žen-šeni ekstrakti kõrge kontsentratsioon. Kapslite vormis toidulisand tagab kasutusmugavuse. Soovitud tulemuse saavutamiseks piisab ühest kapslist päevas. Tulemused on nähtavad juba 8-päevase kasutuse järel. Peale kahekuist ravikuuri pikenes peenis 6,5 cm võrra, jämedus kasvas 3,5 cm võrra. Toote kvaliteedile vastav hind. Sisu varjav diskreetne pakend. Pluss valmistise kõrvalejätmise järel säiliva püsiefekti eest.

  Tootja:

  Tootja lehekülg
  Penirium
 • Koht

  2

  Hind: 165 zł

  Telli nüüd

  Penilarge

  Toimetuse hinnang:

  Kirjeldus:

  Aktiivainete kontsentratsioon madalam kui Peniriumis. Kasutamine kahel kujul - tablettide ja kreemina, häirib veidi kasutusmugavust. Kreem jätab nahale rasvase kihi. Esimesed tulemused on nähtavad 17 päeva möödudes. Peale kahekuist ravikuuri on peenis 2,5 cm pikem ja 1 cm jämedam. Suurenemine on vähene, kuigi peenis on veidi kõvemaks muutunud. Pluss säästliku pakendi eest – 60 tabletti. Sellest hoolimata on hind kvaliteedi suhtes üsna kõrge.

  Tootja:
  SHS

 • Koht

  3

  Hind: 200 zł

  Telli nüüd

  Penis XL

  Toimetuse hinnang:

  Kirjeldus:

  Nii nagu Penilarge's – kasutamine kahel kujul raskendab kasutust. Lisaks on geel kasutuses ebamugav, ärritab nahka ja jätab rasvaseid plekke. Esimesed tulemused on nähtavad alles 24 päeva möödudes. Peale kahte kuud on suurenemine tühine – 1,5 cm pikkuses ja 0,5 cm ümbermõõdus. Kõrge hind ja ebadiskreetne, ühemõtteliselt sisule viitav pakend. Väga madal aktiivainete kontsentratsioon, abiainete ülekaal. Tulemus püsis vaevalt kuu aega.

  Tootja:
  Cobeco

 • Koht

  4

  Hind: 99 zł

  Telli nüüd

  Viamax Maximizer

  Toimetuse hinnang:

  Kirjeldus:

  Suur, säästlik pakend (90 tabletti) aga kvaliteedile mittevastav kõrge hind. Mugav, tablettides, kasutusvorm. Organismi üldist elujõudu parandav koostis, kuid peenise suurenemine väga väike. Esimesed tulemused märgatavad 27 päeva möödudes – peenis on muutunud veidi kõvemaks. Pikkuses on peenis peale kahekuist ravikuuri suurenenud sentimeetri võrra, ümbermõõt ei ole muutunud. Kahjuks peale valmistise kõrvalejätmist see efekt taandub. Pluss diskreetse pakendi eest.

  Tootja:
  Viamax

 • Koht

  5

  Hind: 149 zł

  Telli nüüd

  Xtrasize

  Toimetuse hinnang:

  Kirjeldus:

  Vähene tulemuslikkus – pakendis on 60 tabletti aga tootja soovitab manustada tervelt kaks päevas. Hind on kvaliteedi ja tulemuslikkuse suhtes kindlasti liiga kõrge. Esimesed tulemused märgatavad peale 26-päevast kasutamist – erektsioon on muutunud veidi tugevamaks. Suurenemine ja jämenemine tühine, vähem kui 1 cm. Tulemus ei püsinud peale valmistise kõrvalejätmist isegi mõne päeva. Tabletid avaldasid mõju seksuaalse võimekuse paranemisele aga peenist ei suurendanud. Suur pettumus, ainus pluss diskreetse saadetise eest.

  Tootja:
  Marbella